Sizi biriyle tanıştıracağım :)

 

 

Geçtiğimiz Cuma işi gücü bıraktım. Sabah bir toplantım öğleden sonra da dahil olmam gereken bir eğitim vardı. Öğle saatlerinde kendime bir kaç saat yaratabildim yemeği Aydan’la yedikten sonra kısa bir gezi, kahve derken…

Bir kaç kitap aldım. Daha önce görmediğim iki kitap ilişiverdi gözüme ‘Beyaz Yakalının Seyir Defteri’ ve ‘Beyaz Yakalının Akıl Defteri’ hatta cumartesi sizinle kitabın girişinde ki bir öyküyü paylaşmıştım İlham Süheyl Aygül’ den

İlk bir kaç sayfada herkesin anlattıklarından farklı değil gibi gelse de devam ettikçe dilin farklılığı, keyifliliği hemen kendini fark ettiriyor. Büyük bir keyifle okudum kitaplarımı bir çırpıda. Özellikle yeni mezunların, taze çalışanların, çalışma ortamları, yöneticileri ve iş arkadaşları hakkında kafası karışanların muhakkak okuması gereken kitaplar.

Kitap öyle keyif verdi ki bana bu sabah çat diye mail attım Süheyl Bey’e kendisi ile tanışmak istediğiminden, ziyaretine gitmek istediğimden bahsettim. Akşam saatlerinde telefonum çalıyordu. Arayan kendisiydi : ) Doğrusu okuru ile bu kadar ilgilenen, naif bir yazarla ilk defa karşılaşıyordum. Yorumlarım kendisini mutlu etmişti ve görüşme, tanışma teklifimi büyük  bir incelikle ve keyifle kabul etmişti. Gerçekten çok mutlu oldum, en kısa sürede Kuruçeşme’de ki ofisi TURKKARIYER’in kapısını çalıyor olacağım.

 

 

Bu arada Sevgili yazarımın şerefine okuduğum içine inceden notlar aldığım bu iki kitabımı iki farklı takipçime hediye etmek istiyorum… : )

Anasayfada ki ‘Bana Ulaşın’ kısmından bana yazan ve adres bilgilerini paylaşan çok sevgili iki okuruma kitaplarımı göndereceğim.

 

Be Sociable, Share!

  Sizi biriyle tanıştıracağım :)” üzerine 2 düşünce

  1. Günaydın,

   Hafta yoğun ve sancılı başladı o sebeple birazcık geciktim.
   Bu kadar çok talebin olması beni çok mutlu etti ama ne yazık ki sadece iki kişiyi seçebiliyorum. Zor olsa da nihayet seçebildim.

   İlk kitabı kazanan Sevgili Saime Soyarlan
   İkinci kitabı kazanan ise Sevgili Nigar Gözalıcı

   Kendilerine katıldıkları için teşekkür ederim.
   En kısa sürede adreslerinizi bekliyorum.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>