Dün Gece Resmen Öldürülmekle Tehdit Edildim.

Bu yazı burada dursun, okursanız sevinirim. Ama bu yazının tek bir muhatabı vardır ama varsa içinde kendini bilmezler onlar da üzerlerine alınabilir.

Ben 15 yaşından beri kendi ayakları üstünde dimdik durmuş ve durmaya devam eden bir kadınım. Babam bizi çok erken terk etti, annem ve ablamla 3 kadın sırt sırta muazzam bir yaşam mücadelesi verdik. Yılmadan, çok yorularak, çok üzülerek ama hiç durmadan. Hal böyle olunca kolay kafese girmeyen, boyun eğmeyen, kolay kolay kimseye pabuç bırakmayan bir insan oldum. İyi mi oldu, kötü mü bilmem ama benim güçlü ve korkusuz olmaktan başka çarem yoktu.

Şimdi 33 yaşındayım, nerede ise yolu yarıladım. Ahlakımla, edebimle, kimsenin malına, canına, kocasına, varına göz dikmeden geldim bu yaşıma. Hayatına dokunduğum kime sorsanız şu an beni sevse de sevmese de hakkımda kötü söz etmeye dili varmaz. Eser gürler ama iyi kızdır, zor gün dostudur derler, adım kadar eminim.

Şimdi! Hangi edepsiz beni ahlakımla yargılayacakmış? Kim beni yalancılıkla, zavallılıkla itham edecekmiş. Kim benim tırnaklarımı kanatarak oturduğum bu koltuğu hor,hakir görecekmiş. Kim beni dostlarımla, arkadaşımla ”FİNGİRDEŞMEKLE” itham edecekmiş, kim beni öldürmekle tehdit edecekmiş!!!!

Herkes haddini bilecek, kimse kimsenin ailesine, mayasına, ahlakına, edebine, mesleğine, karakterine kafasına estiği gibi hakaret edemeyecek. Senin o bir anlık öfke ile hakaretler yağdırdığın ”MAYAM” için ben adamı ipe götürürüm. Tek başına aslan gibi beni ve ablamı yetiştiren annemdendir benim mayam ve ona gelen laf için değil seni, dünyayı yakarım haberin olsun. Haydi bakalım şimdi bu yazının üstüne de es, gürle.

Bu yazı açık açık tek bir kişiye mesaj olarak yazılmıştır. Hafta sonumu onunla geçirmek yerine kuzenlerim ve arkadaşımla geçirdiğim için dün gece öldürülmekle tehdit edildim gerekli yazışma örnekleri bir kaç arkadaşıma, aileme ve tehditlerin devam etmesi durumunda işleme alınmak üzere hukukçu bir arkadaşıma iletildi.

Bakalım nasıl oluyormuş bir kadını ”GEBERTMEKLE’ tehdit etmek!

Mutlu haftalar…
Gergin bir yazı oldu birazcık gülün diye altına çok sevdiğim biraz edepsiz ama bazılarının hak ettiği bir video ekliyorum… :)

Be Sociable, Share!

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>