Bu yazı bir takım kendini bilmez eski iş arkadaşlarıma ithaf olmuştur. Ağır öfke içerir,dikkat!

Hayatımla ilgili önemli bir karar verdim;

Geçtiğimiz haftalarda beni sözüm ona öldürmekle tehdit eden adamın yazışmalarını avukat bir arkadaşıma teslim ettim, tekrar ederse savcılığa doğrudan suç duyurusunda bulunup, vatandaşı adalete teslim edeceğim. Haberi oldu tabi bu durumda şimdi gık demiyor, demesin zaten. Kim oluyor da beni tehdit ediyor.

Nedir bu insanların kendini, haddini bilmez halleri cidden anlamıyorum. Cahil cesareti denen şey tam da bu zannederim. Gerçekten beni kimse bu kadar öfkelendirmeyi başaramamıştı bugüne kadar. Öldürmekle tehdit eden adam bile… :)

Şimdi de eski iş arkadaşlarım bir daha hakkımda tek söz kulağıma gelirse sizleri de ilgili ve yetkili mercilere teslim edeceğim. Çalıştım 2 sene ayrıldım 1 sene! Bir kendinize gelin artık yahu, nasıl bir etki bırakmışım üzerinizde unutamadınız beni… Hala beni konuşuyorsunuz üstelik nasıl da bir mantık orada konuşup sonra sanki konu ile hiç alakanız yokmuş gibi bana yazıyorsunuz! Hepiniz, ne 1 eksik ne 1 fazla hepiniz, hayatımla ilgili tek söz daha ederseniz (nasıl olsa kulağıma gelecek) hepinizle sorunumu yasal yollarla çözeceğim. Güzel günlerin, anıların ancak bu kadar gözü çıkarılırdı çıkardınız, tebrikler.

Sizin hiç mi başka işiniz yok? Hepi topu 2 sene çalıştım çalıştığımın yarısı kadar zaman geçti aranızdan ayrılalı bu neyin tahammülsüzlüğü arkadaş?

Ben sizin hakkınızda 1 gün konuştum mu? Hiç düşündünüz mü ne kadar leş, ne kadar pislik hayatlarınız var bir kelime konuşsam insan içine çıkamazsınız ama bakın ne yapıyorum, konuşmuyorum zira umurumda bile değilsiniz. Yine konuşmam, acırım size. İnsan gibi çıkamazsınız o kapıdan ağzımı açarsam, evinize giremez, çoluk çocuğunuzun yüzüne bakamazsınız. Akıllı olun, hatta çok akıllı olun! Defolun hayatımdan, yolda görseniz yolunuzu değiştirin. Bu da size ilk ve son uyarımdır. Öyle ki oturun bu gece 100 kere deftere ‘Artık gülsün’ün adını bile anmayacağım’ yazın sonra da adam olana kadar her gece okuyun onu 100 kere 1000 kere! Haydi şimdi yolunuza.

Be Sociable, Share!

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>