Bu şimdilik burada dursun :)

ve sanık Recep Yanık’ın beraatine….

Sevgili Aquamatch ya da Denizsu ve Atık Su A.Ş.

Nisan ayından bu yana bize yaşattıklarının hesabını size sormadan bu hesap sıfırlanacak, defter kapanacak, kalem kırılacak zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz. Adına kin de, nefret de, intikam de, hak de, hukuk de ne dersen de!
13 Temmuz 2016
2 Kasım 2016

Fabrikanızda, ofislerinizde, şantiyelerinizde gerçek hırsızlarla kol kola gezip, selfieler paylaşıp, Recep’in arkasından atıp tutan herkesten hesap sorulacak.

Bu arada konuyu bilmeyenler için ufak bir açıklama;

Geçen yıl benim istifamdan kısa bir süre şantiyedeki baskılara dayanamayarak istifa edip Londra’ ya yanıma gelen Mühendis RECEP YANIK’a adice bir şekilde iftira edilmiştir. Yaklaşık Nisan ayından bu yana süren duruşmalar neticesinde yalancı şahitlikle bu işin altından kalkamayacağı anlayan şirket avukatını duruşmaya göndermemiştir, duruşmaya mazeret bildirilmiş ve hakim tarafında reddolunmuştur. 2 Kasım 2016 tarihinde hakim, Recep Yanık’ın beraat kararı ile duruşmayı sonuçlandırmıştır.

img_1011

Be Sociable, Share!

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>