20. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi / PERYÖN

 

Günün bu saatlerinde işimin arasında Sevgili Aydan aklıma getirdi ve sizinle erken erken paylaşmak istedim. Bu yıl 3-5 Ekim tarihlerinde Peryön’ün 20. Ulusal İnsan Yönetim Kongresi var.

Kongre alanında Avrupa’nın en büyük en kapsamlı kongresi olacak. Toplamda 47 oturum ve 150′yi aşkın konuşmacı yer alacak.

Kongre 3 Ekim sabahı Peryön Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yiğit Oğuz Duman ile başlayacak.

4 Ekim sabahı kongre açılışını AB Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış yapacak. 5 Ekim günü ise açılış konuşmacısının kim olacağı netleşti ve açıklandı. 5 Ekim sabahı CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile başlayacak.

Sani Şener, Elif Dağdeviren, Revna Besler, Mehmet Kocabaş, İsmail Hakkı Polat ise 150′yi aşkın katılımcıdan sadece birkaçı…

Son derece verimli bir o kadar da keyifli geçeceğine inandığım bu kongreye davet edilmiş olmak ayrı bir gurur ve mutluluk. Peryön’e bu konuda benimle iletişime geçen Peryön Genel Sekreteri Özlem Helvacı’ya sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Kongreye ilişkin tüm bilgiler için aşağıdaki link ;

http://www.peryon.org.tr/kongre2012/site/oturumlar.html

Ayrıca ilgili Facebook sayfası;

https://www.facebook.com/groups/245053085609578/

Be Sociable, Share!

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>